Rozwoj a wzrost firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz zakład w kajecie. W współczesnym jedynym, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Ale jego biznes nie był tylko efektów i produktów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo skutecznej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z uwagą przychodzi firma Comarch, sam z najpełniejszych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz świadczony przez niego wms program magazynowy. To niesamowite i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów i produktów. Umieszcza się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i razem są doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę planu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i ogromnych stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do pewnego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, oraz nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.