Opinie o krajalnicach

http://www.polkas.pl/Pl/aktualnosci/pakowarka_multivac_c_500/Pakowarka MULTIVAC C 500 - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

W interesach oraz w gospodarstwach domowych bardzo często występuje potrzeba pokrojenia czegoś w ciepłe, cienkie plastry. Działa to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak sprowadza się, że krajalnica bywa wykorzystywana również do kolejnych celów, na przykład do cięcia warzyw lub owoców, gdy musimy ich w twarze cienkich plasterków.

W relacji z tego, co pragnę kroić na krajalnicy, stanowi ona dostarczona w specjalne ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane poświęcone jest do cięcia pieczywa, co powoduje łatwo "wgryźć się" w jego grupę i stosuje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z serii jeżeli chodzi o wędliny czy sery, zależy nam zwłaszcza na wysokich, równych plastrach, które kręci się sprawnie i bez dodatkowego wysiłku. Do owego przedmiotu używamy krajalnicy z gładką, tylko bardzo dobrą krawędzią, która idealnie radzi sobie z pewnymi, kiedy również bardzo trudnymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do cięcia, polecana szczególnie do domów gastronomicznych również do sklepów. Jest polecana przez producenta ze względu na bliską wielką trwałość i umiejętność obsługi. Dzięki tym związkom każdy, po wstępnym przeszkoleniu z poziomu zaufania oraz higieny pracy, może podejść do kreacji z krajalnicą i sprzedawać swoim klientom wędliny czy sery pokrojone w konkretne plastry. Krajalnice silnych firm pozwolą na krótkie uporanie się z pokrojeniem niezliczonej dawek wędlin czy serów, przy minimalnym nakładzie sztuki i sił pracownika. Taka krajalnica w magazynie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy poświęcano na krojenie artykułów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy ostatnie stanowi wymuszane na przykład w wypadku szynek surowych, które jada się jedynie w plasterkach grubości bibułki.